Polonus wznawia krajowe połączenia!

14 maja 2021

Od 14 maja Warszawa – Zakopane

Trasa prowadzić bedzię przez takie miasta jak: Białobrzegi Radomskie, Radom, Kielce, Kraków, Myślenice, Nowy Targ i Poronin.  Podróż rozpoczynać się będzie na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia o godzinie 6:50, by do Zakopanego dotrzeć o godzinie 14:00.

Autobus powrotny z Zakopanego będzie odjeżdżał o godzinie 15:15 i o godzinie 22:20 będzie na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia.

Od 22 maja Warszawa-Tarnobrzeg

Całoroczny kurs Warszawa-Tarnobrzeg realizowany będzie każdego dnia, również w weekendy. W celu zapewnienia Państwu dojazdu w dogodnym czasie, odjazdy autobusów są w najczęściej wybieranych godzinach.

Z Warszawy autobus wyruszy z Zachodniego dworca autobusowego o godzinie 7:30, żeby dotrzeć do celu o godzinie 12:00. Z Tarnobrzegu kurs powrotny jest planowany o godzinie 14:35 z dworca autobusowego przy ulicy Mickiewicza 40. Po niecałych pięciu godzinach jest już w stolicy.

Od 29 maja Warszawa – Inowrocław

Trasa prowadzić bedzię przez takie miasta jak: Czerwińsk nad Wisłą,  Płock, Włocławek, Ciechocinek i Toruń.  Podróż rozpoczynać się będzie na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia o godzinie 7:20, by do Inowrocławia dotrzeć o godzinie 12:15.

Autobus powrotny z Inowrocławia będzie odjeżdżał o godzinie 14:00 i o godzinie 19:00 będzie na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia. Naszym pasażerom i pasażerkom zapewniamy bezpieczne i komfortowe warunki podróży.

Bilety już w sprzedaży na stronie https://bilety.test.bulletcode.com